Program dla sopocian - logo

Szansa na dziecko z naprotechnologią dla Sopocian

"Szansa na dziecko z naprotechnologią dla Sopocian" to program adresowany do mieszkańców Sopotu, którzy borykają się z problemem niepłodności.
Naprotechnologia jest nowoczesną metodą kompleksowej diagnostyki i leczenia niepłodności oraz nawykowych poronień we współpracy z cyklem miesiączkowym kobiety. Leczenie ma na celu doprowadzenie do zdrowia kobiety i mężczyzny, tak by doszło do poczęcia człowieka w wyniku naturalnego aktu małżeńskiego, czyli bez zastosowania technik wspomaganego rozrodu (inseminacja, in vitro).

Każda zakwalifikowana do programu para otrzyma:
- 1 indywidualne spotkanie konsultacyjne profilaktyczno-informacyjne z lekarzem naprotechnologiem (NFPMC - Natural Family Planning Medical Consultant), z propozycją planu ścieżki diagnostyczno-leczniczej,
- 4 spotkania indywidualne z instruktorem modelu Creightona - nauka obserwacji cyklu z wykwalifikowanym pracownikiem poradni zdrowia (FCP - FertilityCare Practitioner),
- pakiet materiałów do nauki metody modelu Creightona - narzędzia diagnostycznego naprotechnologii.

Program prowadzi nasza Fundacja Naprocentrum, która od 2013 roku działa w Poradni Zdrowia Prokreacyjnego Naprocentrum w Gdańsku (www.naprocentrum.pl).
Zgłoszenia do programu:
- rejestracja poradni - tel. 783002002 (od poniedziałku do piątku w g. 8:00-15:00).
Po zgłoszeniu pary odbędzie się wywiad kwalifikujący parę z koordynatorem projektu. Warunkiem udziału jest zamieszkanie małżonków na terenie Sopotu.

Skip to content