Lek. med. Przemysław Młodożeniec

Spacjalista chorób wewnętrznych
Androlog kliniczny certyfikowany przez EAA (Europejska Akademia Andrologii) i PTA (Polskie Towarzystwo Andrologiczne)
NFPMC – Natural Family Planing Medical Consultant

Od początku życia zawodowego związany z zagadnieniami płodności.
Kurs metod rozpoznawania płodności jeszcze podczas stażu podyplomowego.
Następnie uzyskał certyfikat NFPMC pracując w pierwszym w Polsce ośrodku korzystającym z Naprotechnologii założonym przez Doktora Tadeusza Wasilewskiego w Białymstoku. Odbył szereg kursów dotyczących płodności w Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności i półtoraroczny staż w Polskim Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii czerpiąc od Pani prof. Jolanty Słowikowskiej Hilcze i Pana prof. Krzysztofa Kuli następnie zdając ogólnoeuropejski egzamin uzyskał certyfikat Androloga Klinicznego nadawany przez Europejską Akademię Andrologii.

Każda para, a raczej mężczyzna, powinien być skonsultowany z lek. med. Przemysławem Młodożeńcem, ale dopiero po wizycie u dra Draczyńskiego (konieczne USG jąder).

1. Para powinna najpierw skontaktować się bezpośrednio, telefonicznie z Dr. Młodożeńcem, by zaplanować wizytę online.
2. Następnie wysłać swoje wyniki na adres p.mlodozeniec@omega.kielce.pl . Obowiązkowo badanie nasienia i USG jąder. Każdy dokument zawierający wyniki badań ma być zatytułowany datą badania. Wskazane opatrzenie pliku hasłem.
3. Następnie trzeba wysłać przelew - opłatę za wizytę 180 zł. Potwierdzenie przelewu należy wysłać na adres e-mail rejestracji Przychodni OMEGA w Kielcach. Kontakt do rejestracji i przelewu dostępny jest na stronie https://omega.kielce.pl/kontakt/.
4. Dr Młodożeniec będzie realizował wizyty telefonicznie, recepty będzie wystawiał jako poradnia OMEGA.

Przejdź do treści