O naszym centrum

Dowiedz się więcej o naszej poradni

W NaProCentrum pracuje zespół specjalistów: ginekolog, endokrynolog, internista, urolog oraz radiolog. Istnieje możliwość skorzystania z porad dietetyka ( wraz z jadłospisem) oraz konsultacji z psychologiem w ramach terapii małżeńskiej i indywidualnej. Można wykonać badania USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi oraz doppler kończyn. Ponad to nasza poradnia prowadzi kompleksowe leczenie niepłodności małżeńskiej, nawykowych poronień, porodów przedwczesnych i zaburzeń cyklu miesiączkowego dla kobiet w każdym wieku przez jedynych na POMORZU specjalistów – konsultantów Naprotechnologii posiadających certyfikat Amerykańskiej Akademii Płodności:

Lek. med. Monika Wojtkiewicz spec. ginekolog i położnik

Lek. med. Dorota Bubnowska - Nalepa spec. med. rodzinnej

Naprocentrum realizuje także opiekę w zakresie:

PORAD SPECJALISTYCZNYCH

Ginekologia-położnictwo 
(lekarze nie przepisują antykoncepcji)

Prowadzenie ciąży

Choroby wewnętrzne

Endokrynologia

Urologia i USG jąder

Pediatria

PRACOWNI USG

USG piersi

USG jamy brzusznej

USG tarczycy

USG ginekologiczne

USG położnicze

NAUKI OBSERWACJI CYKLU MIESIĄCZKOWEGO

Model Creigthon'a

Metoda Objawowo-Termiczna

TERAPII UZUPEŁNIAJĄCEJ

Dietetyka

Fizjoterapia

Fizjoterapia uro- gienkologiczna

Psychologia
terapia indywidualna,
terapia małżeńska

Seksuologia

NaProCentrum to pierwszy na Pomorzu ośrodek leczenia niepłodności skupiający lekarzy konsultantów NaProTechnologii oraz instruktorów Modelu Creighton’a.

Głównym zadaniem NaProCentrum jest pomoc skierowana do osób borykających się z problemem niepłodności, a także troska o zdrowie prokreacyjne. Diagnostyka i leczenie oparte są na wytycznych NaProtechnology®, czyli na nowoczesnych metodach naukowych z zakresu ginekologii, endokrynologii i chirurgii.Otaczamy opieką pacjentów poprzez indywidualne podejście do problemów zdrowotnych każdej pary, wnikliwie diagnozując nieprawidłowości cyklu miesięcznego kobiety, które mogą być przyczyną niepłodności.Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny w taki sposób, by przywrócić naturalną płodność kobiety i mężczyzny.

Przejdź do treści