Terapia wspomagająca

Jak jeszcze możemy Wam pomóc?

Terapia uzupełniająca
Terapia uzupełniająca Specjalista Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Fizjoterapia, masaże mgr Ewelina Szymanowska 16:30-21:00
Fizjoterapia
uro- ginekologiczna
dr n. med. Ewa Grymel–Kulesza 8:15-15:15
Dietetyk mgr Edyta Dutkiewicz Godziny zmienne. Informacja dostępna w rejestracji.

Dietetyk

Porady dietetyczne Sloganowe hasła "jesteśmy tym co jemy" znane są już wielu. Jednak wiedza związana z doborem produktów żywnościowych adekwatnych do utrzymania zdrowia prokreacyjnego jest ciągle niewielka.

Psycholog i Seksuolog

Spotkania z psychologiem lub seksuologiem są pomocą dla naszych pacjentów. Przekonaj się sam, jak możemy pomóc i Tobie!

Wsparcie Duchowe

Dla par które poza pomocą medyczną świadczoną przez Poradnię Zdrowia Prokreacyjnego Naprocentrum, poszukują wsparcia duchowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Fizjoterapia

Nowoczesne metody fizjoterapeutyczne poprawiają efekty lecznicze i skracają czas rekonwalescencji! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Fizjoterapia ginekologiczna i położnicza

Porady fizjoterapeutyczne dla kobiet w ciąży, połogu oraz w okresie menopauzy, które mogą znacząco zmienić jakość i komfort życia.

SPICE- co to?

W trakcie nauki CrMS cała nasza uwaga skupiona jest na płodności i seksualności pary małżeńskiej. Stosując CrMS małżeństwo ma szansę bardziej przyjrzeć się swojej relacji, umacniając swoją więź na płaszczyźnie duchowości, fizyczności, intelektu, kreatywności i emocjonalności. Małżonkowie razem mogą odkryć "wewnętrzną duszę seksualności".

Informacje i przydatne linki

W problemie, kryzysie czasami nie wiadomo gdzie szukać pomocy. Znajdziecie tu informacje dotyczące poronienia, procedur i Waszych praw.

Przejdź do treści