Rekolekcje dla małżeństw 2023

Rekolekcje dla Małżeństw Niepłodnych 2023

Stowarzyszenie „Abraham i Sara” zaprasza na jesienny Dzień Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych, który odbędzie się 14 października 2023 r. (sobota) w „Domu Pięknej Miłości” w Stanisławie Dolnym k. Krakowa. To urocze miejsce niedaleko Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie w sielskich warunkach będziemy mogli zawierzać nasze problemy Panu Bogu.

Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Grzesiak, kapelan Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, przewodniczący Rady Caritas archidiecezji krakowskiej. Jako kapłan  towarzyszył wielu chorym w cierpieniu i mamy nadzieję, że także nam pomoże nasze cierpienie przyjąć i prosić Jezusa o dźwiganie go z nami. Będziemy mieli także okazję wysłuchać wykładu dr Jana Olka, ginekologa, naprotechnologa pt. „Wpływ żywienia na płodność, diagnostyka niepłodności”. Doktor jest specjalistą leczenia endometriozy, ma w tym zakresie ogromne doświadczenie i podkreśla znaczenie, jakie dla rozwoju tej choroby, ma niewłaściwa dieta. Będziemy też zawierzać nasze tęsknoty w czasie Mszy św. w intencji małżeństw niepłodnych, a na koniec będziemy mogli uwielbić Pana Boga w pięknym nabożeństwie prowadzonym przez Saletyńską Wspólnotę Nowej Ewangelizacji.

Termin: sobota, 14 października 2023 r., początek o godz. 8:45.
Miejsce: Dom Pięknej Miłości, Stanisław Dolny 57, Dolany, województwo małopolskie
Więcej informacji i zapisy: https://abrahamisara.pl/wydarzenia/14-10-stanislaw-dln-rekolekcje-oto-pan-w-ktorym-zlozylismy-nasza-ufnosc/

To może być dla Was niesamowity czas refleksji, zaufania Bogu i nadziei…
Serdecznie zapraszamy! Z Bogiem!